Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia   Find more prom dresses from sherry london
LESTVICA 20. krog 03.06.17
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
Liga za prvaka
1.
19
17
1
1
92:11
52
2.
19
13
1
5
48:26
40
3.
19
12
2
5
34:10
38
4.
19
10
4
5
51:36
34
5.
19
9
2
8
40:31
29
6.
19
8
5
6
32:35
29
7.
19
7
4
8
42:38
25
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
Liga za izpad
1.
19
10
3
6
51:20
33
2.
19
9
2
8
46:39
29
3.
19
8
3
8
30:51
27
4.
19
8
2
9
38:44
26
5.
19
4
0
15
20:74
12
6.
19
3
1
15
13:57
10
7.
19
0
0
19
3:68
0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
20. krog 03.06.17
Interblock
:
Laby's Mengo 28
1 : 0 (1 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Komenda Kamnik
5 : 2 (2 : 1)
Arne Tabor 69
:
Zagorje
5 : 5 (2 : 1)
Kolpa
:
Slovan
1 : 3 (1 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Ivančna Dana Mirna
0 : 2 (0 : 2)
Litija
:
Termit Moravče
0 : 3 ()
19. krog 27.05.17
Termit Moravče
:
Ivančna Dana Mirna
5 : 1 (3 : 1)
Laby's Mengo 28
:
Zagorje
1 : 0 (1 : 0)
Slovan
:
Dolomiti Dragomer
5 : 0 (1 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Ljubljana Hermes
5 : 1 (4 : 0)
Kolpa
:
Arne Tabor 69
3 : 0 (3 : 0)
Komenda Kamnik
:
Trebnje Kočevje
2 : 2 (1 : 1)
18. krog 20.05.17
Ivančna Dana Mirna
:
Komenda Kamnik
0 : 5 (0 : 3)
Trebnje Kočevje
:
Rudar Trbovlje
1 : 0 (0 : 0)
Zagorje
:
Slovan
0 : 2 (0 : 1)
Arne Tabor 69
:
Interblock
1 : 4 (1 : 2)
Dolomiti Dragomer
:
Kolpa
2 : 0 (2 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Litija
3 : 0 ()
17. krog 13.05.17
Kolpa
:
Zagorje
5 : 1 (1 : 0)
Komenda Kamnik
:
Termit Moravče
2 : 1 (1 : 1)
Slovan
:
Laby's Mengo 28
1 : 0 (0 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Ivančna Dana Mirna
5 : 2 (2 : 2)
Interblock
:
Dolomiti Dragomer
2 : 5 (2 : 1)
Litija
:
Trebnje Kočevje
0 : 3 ()
16. krog 06.05.17
Dolomiti Dragomer
:
Arne Tabor 69
3 : 1 (3 : 1)
Trebnje Kočevje
:
Ljubljana Hermes
4 : 0 (3 : 0)
Zagorje
:
Interblock
0 : 1 (0 : 1)
Termit Moravče
:
Rudar Trbovlje
2 : 2 (2 : 0)
Laby's Mengo 28
:
Kolpa
2 : 0 (1 : 0)
Ivančna Dana Mirna
:
Litija
3 : 0 ()
15. krog 22.04.17
Litija
:
Rudar Trbovlje
0 : 3 ()
Ljubljana Hermes
:
Komenda Kamnik
0 : 2 (0 : 1)
Dolomiti Dragomer
:
Laby's Mengo 28
0 : 1 (0 : 1)
Interblock
:
Kolpa
0 : 1 (0 : 0)
Trebnje Kočevje
:
Termit Moravče
2 : 1 (2 : 0)
Arne Tabor 69
:
Slovan
1 : 5 (1 : 3)
14. krog 15.04.17
Slovan
:
Interblock
9 : 3 (5 : 1)
Laby's Mengo 28
:
Arne Tabor 69
1 : 0 (1 : 0)
Ivančna Dana Mirna
:
Trebnje Kočevje
2 : 4 (0 : 1)
Zagorje
:
Dolomiti Dragomer
3 : 1 (2 : 1)
Termit Moravče
:
Ljubljana Hermes
2 : 1 (1 : 1)
Komenda Kamnik
:
Litija
3 : 0 ()
13. krog 08.04.17
Litija
:
Slovan
0 : 3 ()
Rudar Trbovlje
:
Komenda Kamnik
0 : 2 (0 : 0)
Ivančna Dana Mirna
:
Laby's Mengo 28
0 : 4 (0 : 1)
Dolomiti Dragomer
:
Interblock
3 : 1 (1 : 1)
Arne Tabor 69
:
NK BARTOG Trebnje
4 : 0 (2 : 0)
Kolpa
:
Zagorje
4 : 1 (3 : 0)
Termit Moravče
:
Ljubljana Hermes
5 : 1 (2 : 0)
12. krog 01.04.17
Komenda Kamnik
:
Kolpa
2 : 5 (1 : 4)
Slovan
:
Dolomiti Dragomer
6 : 1 (3 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Ivančna Dana Mirna
2 : 0 (0 : 0)
NK BARTOG Trebnje
:
Termit Moravče
1 : 4 (0 : 2)
Laby's Mengo 28
:
Rudar Trbovlje
2 : 1 (1 : 1)
Interblock
:
Arne Tabor 69
2 : 2 (2 : 1)
Zagorje
:
Litija
3 : 0 ()
11. krog 25.03.17
Interblock
:
NK BARTOG Trebnje
2 : 2 (2 : 2)
Kolpa
:
Laby's Mengo 28
1 : 0 (0 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Ljubljana Hermes
3 : 0 (2 : 0)
Arne Tabor 69
:
Slovan
1 : 1 (0 : 1)
Dolomiti Dragomer
:
Zagorje
3 : 5 (0 : 2)
Litija
:
Komenda Kamnik
0 : 3 ()
Ivančna Dana Mirna
:
Termit Moravče
0 : 3 (0 : 1)
10. krog 12.11.16
Laby's Mengo 28
:
Litija
3 : 0 ()
Komenda Kamnik
:
Dolomiti Dragomer
0 : 5 (0 : 3)
Termit Moravče
:
Rudar Trbovlje
0 : 1 (0 : 0)
Zagorje
:
Arne Tabor 69
1 : 2 (1 : 0)
Slovan
:
Interblock
3 : 1 (1 : 0)
Trebnje Kočevje
:
Ivančna Dana Mirna
2 : 1 (1 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Kolpa
0 : 8 (0 : 5)
9. krog 05.11.16
Kolpa
:
Termit Moravče
3 : 4 (2 : 1)
Interblock
:
Zagorje
1 : 0 (1 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Ivančna Dana Mirna
8 : 0 (1 : 0)
Slovan
:
Trebnje Kočevje
14 : 0 (5 : 0)
Dolomiti Dragomer
:
Laby's Mengo 28
1 : 1 (0 : 0)
Arne Tabor 69
:
Komenda Kamnik
5 : 2 (3 : 0)
Litija
:
Ljubljana Hermes
0 : 3 ()
8. krog 22.10.16
Komenda Kamnik
:
Interblock
3 : 3 (1 : 2)
Laby's Mengo 28
:
Arne Tabor 69
1 : 0 (1 : 0)
Zagorje
:
Slovan
0 : 2 (0 : 1)
Trebnje Kočevje
:
Rudar Trbovlje
2 : 1 (0 : 0)
Termit Moravče
:
Litija
5 : 1 (3 : 1)
Ljubljana Hermes
:
Dolomiti Dragomer
0 : 4 (0 : 1)
Ivančna Dana Mirna
:
Kolpa
0 : 2 (0 : 1)
7. krog 15.10.16
Kolpa
:
Rudar Trbovlje
2 : 0 (0 : 0)
Dolomiti Dragomer
:
Termit Moravče
6 : 3 (5 : 1)
Zagorje
:
Trebnje Kočevje
6 : 1 (1 : 1)
Interblock
:
Laby's Mengo 28
1 : 1 (0 : 0)
Arne Tabor 69
:
Ljubljana Hermes
4 : 0 (1 : 0)
Litija
:
Ivančna Dana Mirna
1 : 2 (0 : 1)
Slovan
:
Komenda Kamnik
8 : 1 (4 : 0)
6. krog 08.10.16
Komenda Kamnik
:
Zagorje
0 : 1 (0 : 1)
Trebnje Kočevje
:
Kolpa
1 : 2 (0 : 2)
Laby's Mengo 28
:
Slovan
1 : 2 (0 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Interblock
0 : 2 (0 : 1)
Termit Moravče
:
Arne Tabor 69
1 : 2 (0 : 1)
Rudar Trbovlje
:
Litija
11 : 0 (6 : 0)
Ivančna Dana Mirna
:
Dolomiti Dragomer
1 : 6 (0 : 5)
5. krog 01.10.16
Dolomiti Dragomer
:
Rudar Trbovlje
2 : 2 (0 : 1)
Komenda Kamnik
:
Trebnje Kočevje
2 : 0 (1 : 0)
Litija
:
Kolpa
0 : 4 (0 : 1)
Interblock
:
Termit Moravče
2 : 2 (1 : 1)
Slovan
:
Ljubljana Hermes
5 : 0 (3 : 0)
Arne Tabor 69
:
Ivančna Dana Mirna
6 : 1 (2 : 1)
Zagorje
:
Laby's Mengo 28
2 : 0 (0 : 0)
4. krog 24.09.16
Laby's Mengo 28
:
Komenda Kamnik
2 : 0 (1 : 0)
Kolpa
:
Dolomiti Dragomer
2 : 2 (1 : 1)
Termit Moravče
:
Slovan
0 : 7 (0 : 4)
Ljubljana Hermes
:
Zagorje
1 : 2 (1 : 2)
Trebnje Kočevje
:
Litija
2 : 0 (0 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Arne Tabor 69
2 : 0 (1 : 0)
Ivančna Dana Mirna
:
Interblock
2 : 3 (1 : 0)
3. krog 17.09.16
Laby's Mengo 28
:
Trebnje Kočevje
6 : 0 (2 : 0)
Komenda Kamnik
:
Ljubljana Hermes
4 : 0 (0 : 0)
Dolomiti Dragomer
:
Litija
3 : 0 (2 : 0)
Zagorje
:
Termit Moravče
2 : 1 (1 : 1)
Arne Tabor 69
:
Kolpa
1 : 4 (1 : 1)
Interblock
:
Rudar Trbovlje
1 : 0 (0 : 0)
Slovan
:
Ivančna Dana Mirna
9 : 0 (3 : 0)
2. krog 10.09.16
Kolpa
:
Interblock
1 : 0 (1 : 0)
Trebnje Kočevje
:
Dolomiti Dragomer
2 : 3 (1 : 0)
Termit Moravče
:
Komenda Kamnik
4 : 1 (1 : 1)
Ljubljana Hermes
:
Laby's Mengo 28
0 : 4 (0 : 3)
Litija
:
Arne Tabor 69
1 : 6 (0 : 1)
Ivančna Dana Mirna
:
Zagorje
0 : 7 (0 : 2)
Rudar Trbovlje
:
Slovan
1 : 0 (0 : 0)
1. krog 03.09.16
Laby's Mengo 28
:
Termit Moravče
4 : 0 (2 : 0)
Komenda Kamnik
:
Ivančna Dana Mirna
2 : 3 (2 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Trebnje Kočevje
1 : 1 (1 : 0)
Slovan
:
Kolpa
7 : 0 (3 : 0)
Arne Tabor 69
:
Dolomiti Dragomer
1 : 1 (0 : 1)
Interblock
:
Litija
2 : 0 (0 : 0)
Zagorje
:
NK Rudar Trbovlje
1 : 1 (0 : 0)

REZULTATI TEKEM